Цейлонський чай зі Шрі-Ланки

Багато хто із нас ще з дитинства пам’ятає аромат і смак цейлонського чаю. Цей напій користується популярністю і сьогодні. Якщо ви хочете купити цейлонський чай, ви знаходитесь на потрібному сайті. У віртуальному каталозі ви знайдете безліч сортів, створених за різними технологіями. 

Основні відмінності смаків

Тонкий аромат та глибокий смак – це головні класичні відмінності цейлонського чаю. Цей вишуканий напій відомий ще з давнини. При його заварюванні колір стає дуже насиченим, після вживання залишається приємний квітковий післясмак. На острові вирощують в основному чорний чай, який відомий своїм дещо терпким смаком. Сортів настільки багато, що їх складно перелічити. 

Сьогодні Шрі-Ланка (раніше Цейлон) є третім у світі експортером з чаю (після Індії та Китаю). В даній місцевості є 7 агрокліматичних зон, які використовують для вирощування чайних листів. Кожна з областей має свої географічні особливості та певну вологість повітря. 

Збирання та сортування листків відбувається виключно вручну. Варто відзначити, що всі ці роботи виконують тільки жінки. Для кожного збирача існує норма вироблення, при цьому ще обов'язково потрібно дотримуватись встановлених стандартів якості. 

Цейлонський чай має дуже багато відтінків смаку. Кожен із сортів відрізняється:

  • міцністю;
  • ароматом;
  • кольором.

Різниця між даними параметрами залежить не лише від самого сорту, але і від місцевості, де збирають листя. Наприклад, на південних плантаціях вирощуються, як правило, квіткові середньолистові сорти. Напої із них мають ніжний смак та тонкий аромат. 

Купити цейлонський чай в Україні від компанії Leader Cofee

Найпопулярнішим високогірним сортом вважається «ува». Він відрізняється тонким смаком і легким ароматом. Врожай даного виду збирається під час сухого вітру (даний період припадає на червень-вересень). Одним із найміцніших сортів вважається «рухуна». Він відрізняється вишуканим терпким смаком та має майже чорний колір. 

Компанія «Leader Coffee» вже не перший рік постачає оптові партії продукції як великим організаціям, так і фізичним особам. За час своєї діяльності ми напрацювали широку клієнтську базу та не раз довели, що якість нашої продукції знаходиться на найвищому рівні. У нас найкращий цейлонський чай, ціна якого вас приємно здивує.

Щоб зробити замовлення, оберіть будь-яку позицію із каталогу та вкажіть свої реквізити. Також ви можете зателефонувати менеджерам та напряму залишити заявку.

Показати опис

Популярные товары

Чай чорний цейлонський гранульваний CTC BP, Шрі-Ланка, мішок 45кг
Чай чорний цейлонський крупний лист OPA, Шрі-Ланка

Чай чорний цейлонський крупний лист OPA, Шрі-Ланка...

7.85 UAH (USD 0.22)


..

Чай чорний цейлонський середній лист FBOP, мішок 40 кг – преміум-якість за низькою ціною

Чай чорний цейлонський середній лист FBOP, мішок 40 кг – преміум-...

7.55 UAH (USD 0.21)


Чорний цейлонський чай середньолистовий в Україні полюбили за певні унікальні відтінки смаку. Його..


Севастополь Крым Черкассакя область Черниговская область Черновицкая область Днепропетровская область Донецкая область Ивано-Франковская область Харьковская область Херсонская область Хмельницкая область Киев Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровенская область Сумская область Тернопольская область Закарпатская область Винницкая область Волынская область Запорожская область Житомирская область
Зателефонувати

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я погоджуюсь на обробку персональних даних.