Білий чай оптом

Білий листовий чай, що по-китайськи зветься baicha, відрізняється мінімальною ферментацією – приблизно 5-7 %. Інша його особливість – це те, що він складається зазвичай із м'яких бруньок і свіжих листків, зібраних ранньою весною. Ворсинки, які покривають ці бруньки, і надають їм характерного світлого відтінку. Таким чином, даний продукт принципово створюється з мінімальним втручанням людини, а багато гурманів якраз і цінують, коли в чаї все максимально наближене до природного вигляду. Варто зауважити, що бруньковий білий чай, хоч і представляє основну масу сортів, не є єдиним можливим варіантом. Однак такі сорти, як Бай Хао Інь Чжень, вважаються найбільш витонченими, відрізняючись тривалим солодкуватим післясмаком.

Основний регіон виробництва цього класу чаїв – китайська провінція Фуцзянь. Саме тут, у селі Бай Лю Цунь, його стали робити у звичному для нас сьогодні вигляді. Після того, як жінка на ім'я Тайму знайшла кущ білого чаю, місцеві жителі одразу стали робити напій, за яким швидко закріпилася репутація цілющого. Довгий час білий чай купити простому китайцю було неможливо – його вживали тільки члени імператорської родини.

Білий листовий чай в Україні

З'явилася можливість купити білий чай в Україні відносно нещодавно. Однак насправді він став вироблятися за довго до зеленого та багатьох інших видів. Одному з найдавніших сортів вже понад 900 років. У нашій країні цей продукт став популярним завдяки репутації елітного, але в той же час деякі споживачі звикли з побоюванням ставитися до всього нового. Тим не менш, ті, хто вирішує замовити білий чай у надійного постачальника (наприклад, прямого імпортера) не розчаровані.

Як вибрати найкращий білий чай?

У випадку з китайським білим чаєм проблема вибору впирається в основному лише у визначення улюбленого сорту. Загалом можна робити абсолютно стандартний відбір за датою виготовлення, часом збору й зовнішніми параметрами: однорідність фракцій і кольору.

Справа в тому, що "чай з білими ворсинками" просто не буває неякісним, адже його лише трохи підв`ялюють, сушать і потім відразу фасують. Головне – нічого не зіпсувати, жодних особливих дій від збирачів не потрібно. Якщо листочки справді зібрали рано навесні в провінції Фуцзянь, то ви, напевно, не будете розчаровані. Далі залишиться лише вибрати один із сортів. Серед найвідоміших і найпопулярніших такі:

  • Байхао Іньчжень;
  • Байбудань;
  • Шоу Мей;
  • Гун Мей.

Серед них елітними вважаються перші два види, а решта поступаються за якістю, але коштують дешевше. Однак є й інші варіанти сортів, які відповідають стандартам якості.

Формат покупки

Займаючись прямим імпортом білого чаю й інших видів подібної продукції, ми вирішили, що не робитимемо якихось жорстких лімітів на обсяг покупки – якщо вам потрібно 100 г – будь ласка, якщо мішок – продамо стільки, надавши відповідну знижку. Таким чином, у нашій компанії білий чай купити можна оптом, на вагу і в роздріб. Вибирайте будь-який потрібний варіант.

Ціна

Щодо ціни на білий чай немає єдиної думки – комусь здається, що це дорого, але інші, особливо ті, хто спробував смак цього цілющого напою з рекордною кількістю антиоксидантів, кажуть, що він вартий того. Пояснити ціноутворення на цей продукт можна такими чинниками:

Ручна праця жінок-складальниць і чоловіків, які займаються подальшою обробкою сировини. Як уже згадувалося, вона не надто тривала і складна, але потребує граничної акуратності. Цікаво, що зайнятим у цій роботі людям не дозволяється напередодні вживати часник, спеції та алкоголь – щоб ніщо не зіпсувало аромату чаю.
  • Транспортування, розмитнення.
  • Наявність посередників.
  • Торгівельні націнки.

На деякі чинники наш інтернет-магазин не може вплинути, крім одного – посередників. Прямий імпорт – це наша стихія, тому пропонуємо забути про переплату!

Як купити хороший білий китайський чай

Компанія LeaderCoffee може запропонувати найкращі ціни своїм клієнтам, щоб ви змогли купити білий чай в інтернет-магазині недорого і підібрали для себе серед елітних сортів найкращий варіант. Наша компанія створена насамперед для оптових покупців – підприємців, для яких важливо мати надійного постачальника якісної продукції за найнижчими цінами. Ми підтримуємо великий асортимент та запаси на складах, торгуємо лише сертифікованою продукцією та максимально оперативно організуємо доставку. Вибираючи нас, ви можете завжди отримати професійну консультацію. Звертайтеся, щоб зробити замовлення або поставити запитання!

Показати опис

Популярные товары

Китайський білий чай Сун Чжень – вибір справжніх гурманів

Китайський білий чай Сун Чжень – вибір справжніх гурманів...

3 510.00 UAH (USD 99.29)


Китайський білий чай Сун Чжень відноситься до категорії найдорожчих і якісних. Це, безсумнівно, вибі..

Молі Фен Янь: елітний китайський білий чай з жасминовим ароматом

Молі Фен Янь: елітний китайський білий чай з жасминовим ароматом...

2 548.00 UAH (USD 72.08)


Серед китайських сортів чаю багато назв з красивими поетичними назвами. Серед них і Моли Фен Янь, що..

Китайський білий чай Бі Ло Чунь: "одна ніжність і три свіжості"

Китайський білий чай Бі Ло Чунь: "одна ніжність і три свіжос...

1 101.10 UAH (USD 31.15)


Серед величезного різноманіття нашого асортименту є і такі незвичайні, як китайський білий чай Бі Ло..

Китайський білий чай Бай Лун Джу (Білі сьози дракона), 1кг

Китайський білий чай Бай Лун Джу (Білі сьози дракона), 1кг...

2 522.00 UAH (USD 71.34)


Китайський білий чай Бай Лун Джу (Білі сьози дракона), 1кгБілий чай з провінції Фудзень "Білі сльози..


Севастополь Крым Черкассакя область Черниговская область Черновицкая область Днепропетровская область Донецкая область Ивано-Франковская область Харьковская область Херсонская область Хмельницкая область Киев Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровенская область Сумская область Тернопольская область Закарпатская область Винницкая область Волынская область Запорожская область Житомирская область
Зателефонувати

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я погоджуюсь на обробку персональних даних.