Яку каву краще пити?

При всій видимій простоті запитання, відповісти на нього вкрай складно. Розчинна кава з’явилася у продажу на початку 20 сторіччя, і з того часу дискусії не вщухають. Є палки прихильники натурального напою та не менш активні захисники його конкурента.

Знання особливостей кожного продукту допоможуть розібратися, яку каву краще пити. Тож перейдемо до визначення переваг і недоліків учасників конкурсу.

Яку каву обрати за смаком?

Якщо зосередитися на способі приготування, то першість буде належати розчинним сортам. І це зрозуміло: часу на приготування потрібно небагато. Достатньо лише залити ложку суміші кип’ятком – і напій можна вживати. 

Але за багатством смаку на перше місце вийде мелена кава. І ось чому. Виготовляють її з зерен робусти та арабіки. Для арабіки характерний ніжний смак з легкими фруктовими нотками. Але є ледь помітна кислинка, яка не всім до вподоби. Робуста має гіркуватий смак. А от поєднання в певних пропорціях обох сортів дає той неповторний смак і аромат, за який і цінують каву.

Розчинну виготовляють в основному з зерен робусти. Цей сорт легше розчиняється та має більшу концентрацію кофеїну. 

У процесі приготування розчинний напій втрачає природний ароматичний букет і більшість корисних речовин та вітамінів. Виробники, щоб підвищити смакові якості продукту, додають у нього підсилювачі смаку, не завжди природного походження.

 Тож, не має сенсу довго розмірковувати, яку каву обрати: якщо бажаєте по-справжньому смакувати найпоширенішим у світі напоєм – купуйте мелену каву або у зернах. 

Яку каву краще пити - поради фахівців Leader Coffee

Яку каву купити для довгого зберігання?

Якщо купуєте товар оптом для продажу або для кав’ярні, переваги розчинної продукції значні. Можна придбати велику партію за вигідною ціною та не турбуватися про збереження якості товару впродовж тривалого часу, майже до 5 років. 

Зерна або мелена кава значно швидше втрачають свої смакові якості. Для їх зберігання потрібні специфічні умови, які доволі складно забезпечити. Тому великі партії закуповувати вкрай невигідно. Вже через декілька місяців сировина здатна втратити аромат і докорінно змінити смак. 

Зберігати мелену слід у герметичному пакуванні чи у банці з щільно прилеглою кришкою. Не варто ставити продукт у холодильник, краще знайти йому темне сухе місце зі стабільною температурою.

Зерна мають більший строк придатності – близько двох місяців з часу обсмаження. Але й вони потребують дбайливого ставлення. 

Ще варто пам’ятати, розмірковуючи, яку каву вибрати, що натуральний продукт дуже швидко поглинає сторонні запахи.

Приваблює оптових закупників і невисока вартість розчинних сортів у порівнянні з меленою кавою чи у зернах.

 

Яку каву краще пити: заварну чи розчинну?

Про користь та шкоду від вживання кави також йдуть суперечки. Но, за загальними оцінками, все залежить від індивідуальних особливостей людини.

Та є ряд важливих застережень:

  • не слід вживати напій натщесерце;
  • якщо випити каву перед сном, можна викликати безсоння;
  • з обережністю слід смакувати улюбленим напоєм, якщо приймаєте ліки. Має сенс узгодити питання з лікарем;
  • оптимальна доза кави – не більше двох горняток у день;
  • не варто одночасно палити. Таке поєднання «задоволень» призведе до підвищення артеріального тиску та атеросклерозу.

Зваживши на інформацію, можете зробити правильний вибір і відповісти на питання, яку каву краще пити: заварну чи розчинну.

У помірній кількості кава позитивно впливає на центральну нервову систему. Кофеїн здатен підвищувати у мозку рівень дофаміна – речовини, що змушує почувати себе бадьорим та щасливим. 

Однак, якщо захопитися, можна отримати від нервової системи зовсім інший відгук: роздратованість, втома, зниження працездатності. 

Розчинна кава швидко виводить воду з організму, допомагає зняти набряк. Ось і всі її корисні властивості. Варто звернути увагу, що у цьому продукті присутня хлорогенова кислота, яка здатна викликати серцеві хвороби, у тому числі й інфаркт. А ще напій сприяє вимиванню з організму такого необхідного нашим кісткам кальцію.

Яку каву купити в Україні - інтернет-магазин Leader Coffee

Де вигідно купити каву в Україні?

Цікаві пропозиції придбати каву в роздріб чи оптом має для поціновувачів напою компанія Leader Coffee – офіційний імпортер сировини в Україні. Закуповуємо продукцію у провідних виробників кави. Наші постійні постачальники компанії з Бразилії. Кенії, Індії, Туреччини, Аргентини, Малайзії. 

Пропонуємо широкий асортимент сертифікованої продукції. Є розчинні сорти: порошкова, сублімована, агломерована. Можна замовити онлайн мелену або у зернах; 100% арабіку або суміш арабіки та робусти.

Якщо вагаєтесь, яку каву купити, зверніться до наших консультантів. Вони допоможуть скомпонувати замовлення, яке задовольнить вас співвідношенням ціна/якість. 

Товар буде доставлений вчасно. Якісне пакування збереже його під час транспортування.
КоментаріПідписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я погоджуюсь на обробку персональних даних.